Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

90K Yeti Gigablox

Грати на гроші

90K Yeti Gigablox Огляд

90k Yeti: Gigablox - це повна назва цього багатообіцяючого релізу, який переносить нас у крижані гори і представляє зустріч між командою альпіністів і страшним Йеті в онлайн казино Слотокінг.

90-кілограмовий Йеті: Gigablox надає нам 6 барабанів для гри із загальною кількістю 46 656 ліній для формування комбінацій. Вона має неймовірний потенціал, виплачуючи до 90 000 разів більше ставки, але з високою волатильністю і нижчим RTP, ніж хотілося б (95,50%). Використовується система Gigablox, тому ви можете отримати один або кілька барабанів, що займають кілька колонок, з присутніми символами 2х2 або 3х3, що підвищує шанси на формування виграшних комбінацій. Також є дикі символи, випадкові модифікатори та скатери з безкоштовними обертаннями.

Основні характеристики слота 90K Yeti Gigablox

Характеристика Опис
Назва автомата: 90K Yeti Gigablox
Виробник: 4ThePlayer
RTP: 95.5%
Волантильність: Висока
Рік випуску: 2021
Автоматична гра: Є
Множник: Є

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 6
Кількість ліній виплат: 6
Максимальна виплата за спін: 90,000x
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Є
Free Spins: Є

 

90k Yeti: Ставки та призи Gigablox

Повний діапазон ваших ставок у грі 90k Yeti: Gigablox становить від 5 до 400 UAH. У деяких юрисдикціях буде можливість купити доступ до безкоштовних обертань безпосередньо, доплативши за це.

Думаю, можна погодитися, що 90k Yeti: Gigablox може запропонувати захопливий головний приз. Приз у 90 000 разів більше ставки виглядає чудово, незалежно від того, про який слот ми говоримо, але є й мінуси.

По-перше, слот на реальні гроші має низьку частоту випадання, близько 22%, тому буде багато раундів без виграшних комбінацій. RTP також нижче середнього - 95,50%, а волатильність приблизно така ж висока, як і очікувалося.

90k Yeti: Особливості гри в Gigablox

Значна частина ігрового досвіду в цій грі буде залежати від механіки Gigablox і того, як вона вибирає принаймні 2 барабани в кожному раунді, щоб на них з'являлися мега-символи. Іноді ви можете отримати пару таких наборів барабанів, які обертаються разом. Символи можуть займати до 4х4 позицій.

Ще одна річ, яку слід згадати, - це наявність засніжених символів. Деякі з символів, що потрапляють на барабани, будуть вкриті снігом. Єті, який весь час стоїть збоку, може тупотіти ногами, щоб сніг падав вниз. Це відкриває один тип символу на всіх засніжених позиціях. Однак, відкриття є випадковою подією, і, схоже, воно відбувається не так вже й часто, тому сніг буде діяти як блокувальник більшу частину часу. Це - Yeti Reveal.

Ще одна випадкова подія, яка може з'явитися випадковим чином, - це Снігова буря, і тут ми бачимо перетасування барабанів, що закінчується формуванням виграшної комбінації.

Третій модифікатор - це Giga Summon, який додає до ігрового поля барабан, що охоплює 4 колонки (4х4 символи).

Логотип безкоштовних обертань із зображенням слідів Йеті на снігу буде виконувати роль скаттера, а також очевидного шляху до головної функції. Однак, щоб отримати цю функцію, потрібно зібрати щонайменше 5 скатерів. За кожен символ розкиду надається 1 безкоштовне обертання.

Додатковою можливістю під час безкоштовних обертань є той факт, що ви гарантовано отримаєте один з двох модифікаторів, від Giga Summon та Snowstorm.

Тема та дизайн

Йеті - зірка цього слоту, і ви дійсно бачите його поруч з барабанами, у лівій частині екрана. Це не миле створіння, воно виглядає так, ніби готове використати свої зуби та кігті, щоб розірвати будь-кого. Його гніву піддаються альпіністи, які з'являються в преміум-символах. Їх там три, а також іконки з мотузкою, альпіністською киркою, наметом і кількома королями (10-A).

Висновок

90k Yeti: Gigablox вражає на декількох рівнях, особливо якщо ви подивитеся на його функції і головний джекпот, але мінус його RTP і дуже висока волатильність зроблять його вибором, який підходить в основному для ветеранів.

X
ГРАТИ БОНУС