Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Around the World

Грати на гроші
Around the World - це захопливий онлайн ігровий автомат у казино Слотокінг, який відправляє гравців у захоплюючу подорож навколо світу. Ця гра відома своєю тематикою подорожей, барвистою графікою та різноманітними способами виграшу. Розглянемо детальніше особливості ігрового автомата Around the World.

Основні характеристики слота Around the World

Характеристика Опис
Назва автомата: Around the World
Виробник: Endorphina
RTP: 96.0%
Волантильність: Середня
Рік випуску: 2021
Автоматична гра: Є
Множник: Немає

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 9
Максимальна виплата за спін: 5400x
Wild: Немає
Scatter: Є
Бонусна гра: Немає
Free Spins: Є

 

Тематика та дизайн

Ігровий автомат Around the World має захопливу тематику подорожей. Гра має стилістичне оформлення, яке відображає різні культури та знакові пам'ятки з усього світу. Символи гри включають такі місця, як піраміди Єгипту, Велика Китайська стіна, Ейфелева вежа, Статуя Свободи та багато іншого. Яскрава графіка та деталізовані зображення створюють унікальний візуальний досвід.

Ігровий процес та особливості

Ігровий автомат Around the World має традиційну структуру з п'ятьма барабанами та кількома лініями для ставок. Гравцям потрібно робити ставки на активовані лінії та сподіватися на виграшні комбінації символів.

Особливості гри

Дикий символ: Ігровий автомат Around the World може мати спеціальний дикий символ, який може замінювати інші символи (за винятком бонусних) і допомагати гравцеві формувати виграшні комбінації.

Символ розкиду: Поява трьох або більше символів розкиду може активувати бонусний режим або безкоштовні обертання. Це може відкрити додаткові можливості для виграшу та збільшити задоволення від гри.

Бонусні раунди: Гра може містити ряд бонусних раундів, пов'язаних з подорожами і локаціями по всьому світу. Гравці мають можливість виграти додаткові призи або зануритися в захоплюючі пригоди, пов'язані з тематикою гри.

Виграші та RTP

Ігровий автомат Around the World пропонує гравцям шанс виграти різні призи залежно від комбінації символів і ставки. Відсоток повернення гравцеві (RTP) у грі може варіюватися, але зазвичай становить 95% і більше.
Ігровий автомат Around the World - це чудова гра для всіх, хто хоче відчути дух пригод і відкрити для себе різні куточки світу. Чудова графіка, різноманітні функції та якісний геймплей роблять цей ігровий автомат привабливим для всіх, хто любить ігри та подорожі.

X
ГРАТИ БОНУС