Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

B.U.C.K.S

Ігровий слот B.U.C.K.S наділений незвичайною темою, пов'язаною з доларами, які так люблять гравці онлайн казино Слотокинг. Ця новинка випущена виробником Netgame у 2021 році. Автомат має якісний дизайн, а також набір тематичних ігрових символів. Особливістю ігрового відеослота є його незвичайна структура. Вона передбачає, що призові послідовності формуються не на ігрових лініях. Більше призів можна отримати за допомогою особливих опцій ігрового автомата. У ньому задіяні спеціальні знаки, запускаються респіни, фріспіни, розігруються джекпоти. Віддача ставок ігрового слота становить 96,10%.

🧾 Основні характеристики слота B.U.C.K.S

Характеристика Опис
Назва автомата: B.U.C.K.S
Виробник: NetGame Entertainment
RTP: 96.10%
Волантильність: Середня
Рік випуску: 2021
Автоматична гра: Є
Множник: Є

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 40
Максимальна виплата за спін: 50х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Немає
Free Spins: Є

 

🧾 Загальний опис ігрового автомата B.U.C.K.S.

Оформлення ігрового автомата лаконічне. Воно представлено зеленою купюрою долара, яка є фоном для ігрового поля. Анімаційні ефекти роблять цю картину більш привабливою. У центрі розташовується ігрове поле автомата, над яким красується логотип B.U.C.K.S.

У ньому задіяно 5 ігрових барабанів. Але ігрових ліній для виплат в автоматі немає. Їх замінює 1024 способи для побудови призових ланцюжків. Будувати виграшні послідовності в основних ігрових обертаннях будуть рядові знаки автомата.

💥 Функціональна панель ігрового автомата

Ігровий відеослот оснащений простою навігаційною панеллю. Її кнопки знаходяться в нижній частині екрана. Всі вони прості у використанні. Тут є клавіші для входу в інформаційний розділ, для зміни ігрових показників. Також є кнопка, яка відкриє рубрику з таблицею виплат. Є й клавіші, що допомагають змінити користувацькі налаштування. Після всіх змін геймер зможе активувати ігрові спіни. Зробити це можна в одному з декількох режимів.

💵 Як отримати приз в автоматі B.U.C.K.S.

Виграші в слоті принесуть і рядові, і особливі символи. До рядових належать знаки, серед яких є і карткові номінали, і тематичні зображення. Номінали карт мають меншу цінність. А піктограми, що відповідають сюжету, є більш прибутковими. Це портрети президентів США.

💥 Грати безкоштовно в B.U.C.K.S.


Грати на гроші

Вдалий ланцюжок формується з кількох ідентичних символів. Такі піктограми можуть опинитися на будь-яких ігрових позиціях сусідніх барабанів. Можна зібрати безліч призових поєднань під час одного ігрового обертання.

💰 Види бонусних опцій в ігровому автоматі

В ігровому відеослоті B.U.C.K.S задіяні і знаки, які мають особливі функції. Дикий - це відповідний напис. Його завдання полягає в підміні звичайних ігрових символів. Так вайлд допомагає добудувати більше вигідних послідовностей.

Також автомат має містичні символи. Вони приносять додаткові виграші та запускають бонусні тури. За допомогою одного з таких знаків активуються тури респінів. Для цього потрібно, щоб на будь-яких ігрових комірках випало кілька таких зображень. Може активуватися від 5 до 10 респінів. Щойно вони завершаться, на ігровий баланс учасника потрапить виплата. Тур повторних ігрових обертань у B.U.C.K.S можна і перезапустити.

Другий бонусний знак активує раунд, у якому використовується колесо. Під час такого раунду розігруються множники на виплати. Сума виплати може збільшитися на х5, х6, х8, х10, х15, х20, х25, х50. Ще в бонусній опції розігруються джекпоти. Автомат пропонує 4 види джекпотів, що різняться своїми розмірами.

Також ігровий слот має скатер. При появі декількох таких знаків на ігровому полі активується тур фріспінів. На кількість безкоштовних ігрових обертань впливає кількість скатерів, що з'явилися. 3, 4, 5 скатерів починають 8, 16 і 24 ігрових обертань відповідно.

B.U.C.K.S - ігровий автомат, присвячений американським доларам. У слоті діє незвичайна структура, є особливі знаки, запускаються різні види бонусів.

X
ГРАТИ БОНУС