Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Bananas go Bahamas

Ігровий автомат Bananas go Bahamas створений компанією Novomatic. На ринок азартних ігор слот вийшов у 2004-му році й одразу ж став одним із найпопулярніших не тільки в казино Слото Кінг, а й по всьому СНД! Він присвячений темі веселих канікул на екзотичному острові. Головними персонажами відеослота є фрукти. Позитивний настрій створює яскравий дизайн. Задній фон заповнює блакитна вода безкрайнього океану. Над ігровим полем видно золотистий пляж із тінистими пальмами, де розташована зона відпочинку. На хвилях гойдаються вітрильники, які очікують любителів морських прогулянок. Для звукового супроводу застосовується стандартна мелодія.

🧾 Основні характеристики слота Bananas go Bahamas

Характеристика Опис
Назва автомата: Bananas go Bahamas
Виробник: Novomatic
RTP: 96%
Волантильність: Низька
Рік випуску: 2007
Автоматична гра: Є
Множник: Є

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 9
Максимальна виплата за спін: 30х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Є
Free Spins: Немає

 

Ігровий процес проводитися на 5 барабанах. У структурі передбачено 9 ліній виплат. Під час розіграшу може бути задіяна непарна кількість - 1,3,5,7 або весь набір. На лініях вибудовуються призові комбінації. Виплати нараховуються за встановленими коефіцієнтами. В ігровому автоматі передбачено функцію подвоєння виграшів і раунд із безкоштовними обертаннями.

Для проведення гри застосовується набір функціональних клавіш. У наборі присутні кнопки вибору ставки, визначення кількості активних ліній, запуску барабанів вручну і ввімкнення режиму автогри. Передбачено меню додаткових налаштувань.

💵 Розмір ставки, RTP слота Bananas go Bahamas

Гра банан починається з визначення розміру ставки. На одну лінію в кожному раунді можна поставити від 1 до 200 кредитів. Показник регулюється за допомогою клавіші One bet. З натисканням на кнопку Max bet на кону виявиться максимальна сума. Від застосованого значення безпосередньо залежить результат раунду. Про прибутковість ігрового процесу свідчить коефіцієнт віддачі. Він становить - 97,1%, що дає змогу сподіватися на солідний дохід.

Розібратися з діапазоном ставок і умовами отримання виграшів допоможе демоверсія слота. Для гри видається сума умовних кредитів, що оновлюється під час перезапуску ігрового автомат.

💥 Правила та геймплей Bananas go Bahamas

В ігровому автоматі Банани їдуть на Багами належить збирати призові комбінації з 2,3,4,5 однакових символів. У побудові виграшних поєднань беруть участь кавун, полуниця, манго, ананас, кокос, банан. Додані в набір карткові знаки різного кольору. Оплачуються комбінації, що знаходяться на активних лініях слота. В одному спіні може випасти кілька виграшних поєднань. Кожна оплачується за встановленим коефіцієнтом. Отримані призові суми пропонується подвоїти в ризик-грі. Для збільшення виграшу слід вгадати колір закритої карти.

Грати на гроші

У відеослоті діють символи з розширеними можливостями:

Дикий знак - банан. Він формує високооплачувані призові комбінації. За ним закріплена функція заміни. Вайлд підміняє звичайні символи, допомагає завершувати виграшні поєднання. Також подвоює зароблені з його участю призи.
Скатер - саквояж туриста. Він грає в розкид і приносить щедрі нагороди. Випадаючи в кількості від 3-х штук, запускає бонусний раунд, що складається з 45 фриспінів. Безкоштовні обертання можуть продовжуватися, якщо повторно випадають 3 і більше scatters.

⭐ Плюси ігрового автомата Bananas go Bahamas

Слот користується популярністю. Причиною успіху стали його незаперечні переваги:

  • Цікавий сюжет і барвистий дизайн
  • Кумедні персонажі, що викликають позитивні емоції
  • Прості правила, зручний інтерфейс
  • Наявність спеціальних символів
  • Опція подвоєння виграшів
  • Раунд безкоштовних обертань із функцією перезапуску
  • Тренувальний режим, що сприяє набуттю практичної навички
X
ГРАТИ БОНУС