Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Columbus

Ігровий автомат Columbus створений компанією Novomatic у грудні 2002 року, і відразу ж завоював серця гравців казино Slotoking. Він присвячений відомому мореплавцю і першовідкривачу Христофору Колумбу. Розробник пропонує здійснити захопливу подорож морськими просторами в компанії історичної особистості.

У слоті застосовується простий і лаконічний дизайн. Для оформлення обрано коричневий колір. Як музичний супровід використовується стандартна музична доріжка. Пожвавити загальну картину гри допомагає анімація, що проявляється у виграшних ситуаціях.

🧾 Основні характеристики слота Columbus

Характеристика Опис
Назва автомата: Columbus
Виробник: Novomatic
RTP: 97%
Волантильність: Середня
Рік випуску: 2005
Автоматична гра: Є
Множник: Немає

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 10
Максимальна виплата за спін: 500х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Немає
Free Spins: Є

 

Ігрові автомати колумбус наділені стандартними параметрами моделей серії Гамінатор. У структурі застосовується 5 барабанів. Побудова призових комбінацій здійснюється на 9 лініях. Номери вказані по краях ігрового майданчика в квадратах різного кольору. Параметрами відеослота, що налаштовуються, є розмір ставки та кількість ліній. Показники змінюються за допомогою функціональних клавіш. У геймплеї діють звичайні символи та спеціальні знаки. Крім основної гри, передбачено призовий раунд. Його активація здійснюється відповідно до встановлених правил.

💵 Розмір ставки, RTP слота Columbus

Ігровий автомат користується популярністю в азартної публіки. Успіх йому забезпечив високий показник віддачі. Він становить 97,3%, що дозволяє сподіватися на солідний прибуток. Суми виграшів залежать від застосовуваної в грі ставки. На одну лінію можна поставити від 1 до 200 кредитів. Суму на кону дозволяється змінювати протягом усього розіграшу. Щоб розібратися з діапазоном ставок і вибрати найкращий варіант для отримання бажаного прибутку, пропонується для початку в колумб грати безкоштовно. Демоверсія наділена умовними кредитами. Наданої суми достатньо для тривалої гри.

💥 Правила і геймплей Columbus

На старті належить визначитися з розміром ставки і кількістю ігрових ліній. Налаштування основних параметрів і створення комфортних умов здійснюється за допомогою клавіш управління. Line - визначення числа активних ліній, де вибудовуються призові комбінації. One bet - зміна суми на кону. Max bet - застосування максимальної ставки. Start - запуск барабанів. Auto - режим автогри. Paytable - довідковий розділ, де описано функціонал слота і вказані коефіцієнти виплат.

В ігровому автоматі Columbus виграші нараховуються за складені призові комбінації. Вони формуються з 2,3,4,5 однакових символів. На барабанах відеослота випадають Колумб, королева Іспанії, намисто, морський прилад, карткові знаки. Після кожного виграшного поєднання запускається опція подвоєння. При правильному вгадуванні кольору закритої карти, зароблена сума збільшується вдвічі.

У геймплеї діє вайлд. Він замінює звичайні символи та допомагає складати призові комбінації. В ігровому автоматі діють 3 скатери - вітрильники Колумба. З'явившись одночасно на барабанах, запускають бонусний раунд. Присуджується 10 безкоштовних обертань, під час яких кораблі виконують функцію вайлдів.

💥 Грати безкоштовно в Columbus


Грати на гроші

⭐ Плюси ігрового автомата Columbus

Переваги слота:

  • Простий і лаконічний дизайн ✨
  • Відсутність декоруючих елементів, що відволікають від ігрового процесу 🚫
  • Широкий діапазон ставок, що дозволяє поставити на кін прийнятну суму 💲
  • Наявність особливих символів, що збільшують продуктивність гри 🎯
  • Раунд безкоштовних обертань, де не потрібно робити ставки 🔄
  • Опція подвоєння. Вона допоможе збільшити зароблену суму. ➕
  • Демоверсія, що дозволяє в ігрові автомати колумб грати безкоштовно; 🆓
  • Зручний інтерфейс 🖱️
X
ГРАТИ БОНУС