Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Cygnus 2

Грати на гроші
Чудові новини для гравців Slotoking Casino! ELK Studios повернулися з продовженням оригінальної гри Cygnus, яка отримала багато позитивних відгуків, коли була випущена наприкінці 2019 року. Ця гра була наповнена функціями та величезним виграшним потенціалом, і те ж саме стосується другої гри в цій серії слотів.
Слово Cygnus насправді відноситься до сузір'я Північного Хреста, яке містить найяскравішу зірку на небі. ELK Studios спробували відтворити це у світі онлайн-слотів, створивши гру, яка затьмарює конкурентів. Хоча в минулому у них було багато великих хітів, таких як The Grand Galore і Zulu Gold, Cygnus - це серія, популярна серед багатьох гравців.

У Cygnus 2 ви можете грати з 0,20 за спін, аж до 100,00, що робить цей слот придатним для всіх. Максимальний виграш становить неймовірно захоплюючі 50 000 разів більше вашої ставки. Так, ви прочитали це правильно. Для тих, хто захоче пограти на максимальному розмірі ставки, у вас є можливість виграти апетитні 5 мільйонів.

Основні характеристики слота Cygnus 2

Характеристика Опис
Назва автомата: Cygnus 2
Виробник: ELK Studios
RTP: 95%
Волантильність: Висока
Рік випуску: 2022
Автоматична гра: Є
Множник: Є

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 6
Кількість ліній виплат: 4096 - 262144
Максимальна виплата за спін: 50000х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Немає
Free Spins: Немає

 

Існує також

Символи в Cygnus 2 схожі на оригінальні, але були змінені та перероблені для більш сучасного вигляду. Починаючи з символів з найнижчою оплатою, тут є сапфіри, смарагди та рубіни. Всі вищезгадані дорогоцінні камені оплачуються однаково, з невеликою винагородою в 0,2 рази за збіг 6.

Далі йде скорпіон, за яким слідують козел і лев. Ці символи мають золоті краї, які допоможуть вам визначити їх як преміум-іконки. Нарешті, є повністю золоте сонце, яке є найбільш високооплачуваним символом у грі. Збіг 6 сонць дасть вам 30-кратний розмір ставки.

Бонуси та джекпоти - це лавиноподібна функція в цій грі, яка означає, що відповідні символи зникають після виплати. Символи, що знаходяться вище, падають, даючи вам можливість знайти ще більше збігів. Крім того, новий набір символів буде випадати до тих пір, поки не залишиться жодного збігу. Гравітаційна механіка в цій грі гарантує, що іконки розподіляються рівномірно, створюючи ще більше місця для нових!

Спеціальні символи

У грі Cygnus 2 є особливий символ, який з'являється в базовій грі. Вона відома під назвою "Висхідні мультиплікатори" і має потенціал збільшити ваш виграш. Коли в грі випадає символ множника, який потрапляє в колонку 1, він додається до множника виграшу за кожну комбінацію до кінця раунду. Ці символи можуть збільшити ваш виграш у 2, 4, 5 або 10 разів!

Тепер давайте розглянемо основний бонус, який активується так само, як і вищезгаданий множник. Коли бонусний символ з'являється на ігровому полі, він потрапляє в крайній лівий кут екрана і запускає сім безкоштовних обертань. Бонусний режим схожий на базову гру, але з однією суттєвою відмінністю: Будь-які отримані множники залишаються на місці, а не скидаються між обертаннями.

Грати безкоштовно в Cygnus 2


Грати на гроші

Грайте в Cygnus 2 в Slotoking

На закінчення можна сказати, що це продовження точно не розчарує. Хоча Cygnus 2 має деякі знайомі на вигляд символи та послідовне відчуття, він має достатньо свіжих функцій, щоб утримати гравців у грі.

X
ГРАТИ БОНУС