Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Garage

Грати на гроші
Самобутні сюжети ігрових автоматів компанії Igrosoft залишаються актуальними в Slotoking Casino навіть після цілої низки років. Одна з найяскравіших моделей - знаменитий Garage, що незмінно привертає увагу любителів гострих відчуттів, які є ще й автолюбителями.

🧾 Основні характеристики слота Garage

Характеристика Опис
Назва автомата: Garage
Виробник: Igrosoft
RTP: 96%
Волантильність: Середня
Рік випуску: 2005
Автоматична гра: Є
Множник: Немає

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 9
Максимальна виплата за спін: 5000х
Wild: Є
Бонусна гра: Є
Free Spins: Немає

 

🧾 Загальний опис автомата Garage

Створюючи дизайн автомата, автори начебто складали картинку з буднів флегматичного обивателя російської глибинки, більшу частину вільного часу проводить в стінах рідного гаража - це, схоже, його другий дім. Головний герой спокійнісінько розвалився на травичці з пляшкою пива. А на символах автомата зображені неодмінні атрибути гаражного царства - свічки запалювання, каністра з маслом, акумулятор, вогнегасник, домкрат. Як старший символ виступає логотип автомата. На вайлді красується ключ від мерседеса, а на двох наявних бонусах - навісний замок і дерев'яний ящик.

Ігровий процес автомата відбувається на п'яти барабанах із дев'ятьма лініями для ставок. Для підготовки до гри гравцеві слід спочатку відкрити вкладки докладної таблиці виплат і ознайомитися з умовами формування виграшних поєднань і розмірів їхніх коефіцієнтів, можливостями спеціальних символів. Також можна отримати інформацію щодо правил численних бонусних раундів автомата. Навігаційна панель допоможе зорієнтуватися в послідовності попередніх маніпуляцій - користувач має активувати бажану кількість ставочних ліній і зробити на них ставки. Барабани можна обертати як у ручному, так і в автоматичному режимі.

🎰 Ігровий процес автомата

Для складання оплачуваних послідовностей досить на будь-якій задіяній у спіні ігровій лінії автомата зібрати поспіль, на суміжних вертикалях, хоча б 3 аналогічних елемента - початок такого ланцюжка може знаходиться в одному з крайніх барабанів. Нарахування нагороди відбувається автоматично, нею можна скористатися в ризик-раунді або перевести відразу на свій рахунок.

Вайлд з успіхом замінює будь-які знаки, крім старшого і бонусних, допомагаючи формувати призові поєднання. Свої комбінації він вибудовує за загальними правилами автомата, але з найвищими множниками.

💰 Бонуси в автоматі Garage

Випадання бонусів-замків зараховується в будь-яких позиціях, головне, щоб їх було одночасно 3 штуки. Тоді гравцеві пропонується бонусний раунд, де потрібно відкривати замки на гаражі. Правильно вибираючи варіанти, гемблер може отримати досить солідні виплати. При відкритті воріт гаража гравця чекає феєричний приз.

Так само - незалежно від конфігурацій активних ліній, спрацьовує 3 бонуси-ящики. У цьому раунді гравець буде методично розкривати ящики, намагаючись відшукати якомога більше потрібних інструментів. У результаті можна збільшити свій баланс на пристойну суму.

Ризик-раунд, активний після кожного виграшу, являє собою картковий розклад, у якому потрібно наосліп вибирати гральну карту, намагаючись перебити карту віртуального суперника. Кожен вдалий хід подвоює зроблену ставку.

✅ Грати в Garage онлайн безкоштовно


Грати на гроші

💥 Висновки

Захоплюючий ігровий автомат Garage не перестає хвилювати користувачів - досвідчених і не дуже - своєю енергійною та результативною грою, а також яскравими тематичними бонусними раундами, які запам'ятовуються.

X
ГРАТИ БОНУС