Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gonzo’s Quest

Ігровий автомат про скарби Ельдорадо під назвою gonzo's quest у 2011 створила компанія NetEnt і підкорив гравців онлайн казино Слотокінг. Чутки про золото стародавньої цивілізації породили безліч легенд. Одна з них була використана провайдером під час розробки слота. Поринути в атмосферу захопливої пригоди допомагає реалістичний дизайн. Події гри розгортаються на тлі лісу з руїнами стародавнього міста. На кам'яних плитах можна розглянути зображення ідолів. У пошуках скарбів допоможе конкістадор. Візуальні спецефекти додають реалістичності ігровому процесу. Музичний супровід створює позитивну атмосферу гри.

🧾 Основні характеристики слота Gonzo's Quest

Характеристика Опис
Назва автомата: Gonzo's Quest
Виробник: NetEnt
RTP: 96%
Волантильність: Висока
Рік випуску: 2011
Автоматична гра: Є
Множник: Є

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 20
Максимальна виплата за спін: 2500х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Немає
Free Spins: Є

 

Відеослот відноситься до категорії п'ятибарабанних моделей. У його структурі застосовується 20 фіксованих ліній. Номери вказані у лівого і правого краю ігрового поля. Вибудовуються призові комбінації відповідно до чинних правил. Ігрові символи підібрані згідно з тематикою. У геймплеї передбачені бонусні опції, що допомагають отримати більше виграшів. Зміна параметрів гри здійснюється за допомогою клавіш управління. Панель містить кнопки вибору розміру ставки, запуску барабанів, увімкнення режиму автогри, додаткових налаштувань.

💵 Розмір ставки, RTP слота Gonzo's Quest

У відеослоті гонзо квест високі шанси на отримання солідного прибутку. Коефіцієнт віддачі в ігровому автоматі становить 95,97%. Сума виграшу раунду залежить від застосовуваної ставки. Її показник регулюється за допомогою відповідної клавіші. На кін можна поставити суму в діапазоні 0,2 - 50 монет. Значення дозволяється змінювати протягом усього розіграшу.

Для вивчення особливостей ігрового процесу пропонується скористатися демоверсією. У ній для ставок застосовуються умовні кредити. Виграші нараховуються за правилами. Зароблені суми є умовними.

💥 Правила і геймплей Gonzo's Quest

В ігровому автоматі Gonzo's Quest виграші видаються за зібрані з 3,4,5 однакових символів призові комбінації. У складанні виграшних поєднань беруть участь: кам'яні плитки із зображенням ідолів і профілів тварин. На початку раунду слід визначитися з розміром ставки. Барабани запускаються вручну або можна скористатися функцією автогри.

💥 Грати безкоштовно в Gonzo's Quest


Грати на гроші

Під час розіграшу діє опція Avalanche. Вона активується після кожної призової комбінації. Символи, що її утворили, зникають з ігрового поля. Знаки, що залишилися, зміщуються вниз. Додаються нові символи для створення виграшного поєднання. При отриманні виплати дія опції триває. З кожним вдалим збігом підвищується коефіцієнт множення. Він застосовується до заробленої суми. Усі значення вказані на шкалі над ігровим майданчиком.

У слоті передбачені особливі символи:

Wild - замінює інші знаки, допомагаючи завершувати оплачувані комбінації.
Scatter - запускає раунд безкоштовних обертань. 3 символи активують 10 фриспінів. Під час Free Spins також діє опція Лавина і застосовуються більш високі множники - Х3, Х6, Х9, Х15.

⭐ Плюси ігрового автомата Gonzo's Quest

Переваги відеослота, які зробили його популярним:

  • 🎨 Сучасний дизайн, що створює реалістичну картину гри
  • 🎵 Музичний супровід, що грамотно поєднується з графікою
  • 🖱️ Зручний інтерфейс
  • 🃏 Дикий знак із функцією заміни
  • 🌋 Бонусна опція Лавина, що робить ігровий процес цікавим і прибутковим
  • 💰 Раунд призових спінів із високими множниками
  • 💲 Широкий діапазон ставок
  • 🆓 Наявність безкоштовної версії
X
ГРАТИ БОНУС