Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Hot Fruits 40

Грати на гроші
Ігровий автомат Hot Fruits 40 в Слотокинг казино є продовженням слота Hot Fruits 20. Адже розробник ігрового софту Amatic уже випустив цілу фруктову серію слотів. Крім Hot Fruits 40, у колекції фруктових слотів можна знайти і Hot 40, Hot Twenty, Hot 27, Hot Seven, Hot Star і Hot Fruits 20.

Основні характеристики слота Hot Fruits 40

Характеристика Опис
Назва автомата: Hot Fruits 40
Виробник: Amatic Industries
RTP: 95.82%
Волантильність: Висока
Рік випуску: 2019
Автоматична гра: Є
Множник: Є

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 40
Максимальна виплата за спін: x500.00
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Немає
Free Spins: Є

 

Гра на гроші або безкоштовно в слот Hot Fruits 40

Грати онлайн у Hot Fruits 40 можна в режимі тестування без внесення депозиту. Актуально для нових гравців і тих, хто хоче детальніше розібратися з пропонованим функціоналом без ставок. Також після реєстрації можна грати на реальні гроші. Для цього знадобиться внесення депозиту на рахунок. До речі, під час першої реєстрації можна отримати вітальний бонус від закладу.

Характеристика автомата Hot Fruits 40

Автомат Hot Fruits 40 належить до ігрових автоматів із 5 барабанами, що обертаються, та 40 виграшними лініями, що, погодьтеся, вражаючий показник для класичного варіанту ігрового автомата з фруктовою тематикою. Перевагою слота є бонусні символи, так звані Вайлдер (Wild) і Скаттер (Scatter). З бонусними символами набагато простіше сформувати виграшну комбінацію, щоб отримати виграш у вигляді реальних грошових коштів.

Основні символи слота Hot Fruits 40

Виграшною комбінацією вважається набір із хоча б трьох символів. Безумовно, розмір виграшу буде різним, і залежить від того, які саме символи вдалося зібрати на ігровому полі. За 3 Кавуни можна отримати 100 кредитів, тоді за 5 Кавунів цілих 2 000 кредитів. За 5 Виноград або Слив можна отримати всього лише 800 кредитів. Ще менше кредитів дає комбінація з 5 Апельсинів, Лимонів або Вишень.

Спеціальні символи Hot Fruits 40

Збираючи Скаттери, можна отримати до 100 000 кредитів. З Вайлдами можна вийти на 200 000 кредитів, а потім перевести їх у реальні грошові кошти. До спеціальних символів відносять символ із зображенням цифри 7.

Ризик-гра від Hot Fruits 40

Зазначимо, що в автоматі не передбачена ризик-гра. Але це не заважає отримувати хороший виграш. Розробники подбали про гідні коефіцієнти та високий шанс на випадання відповідних символів на лініях.

X
ГРАТИ БОНУС