Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Lotus Fortune

Грати на гроші

Огляд

Слот Lotus Fortune перенесе в СлотоКінг казино вас у фантастичний східний світ, де ви зможете насолодитися захоплюючими виплатами та пограти у веселі бонусні ігри. Слот розроблений NetGame slot, швидкозростаючим ігровим провайдером, який, здається, приділяє трохи більше уваги графіці слоту. Гра пропонує фруктову та східну тематику в поєднанні з невеликою кількістю фантазії. За барабанами знаходяться плавучі ліхтарі, а два плавучих міста фланкують набір барабанів. Ви також побачите літаючих драконів і вид з повітря на чудове азійське місто. Барабани також спроектовані так, щоб виглядати як храм. У слоті Lotus Fortune на вас чекають захопливі бонуси, від безкоштовних обертань до бонусу за покупку. У базовій грі також є кластерні виплати.

Характеристика Опис
Назва автомата: Lotus Fortune
Виробник: NetGame
RTP: 96.1%
Волантильність: Висока
Рік випуску: 2021
Автоматична гра: Є
Множник: Є

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 3
Максимальна виплата за спін: N/A
Wild: N/A
Scatter: N/A
Бонусна гра: N/A
Free Spins: N/A

 

Як грати

Відеослот Lotus Fortune має п'ять барабанів і три ряди, але замість ліній для виплат у ньому використовуються кластери. У кожному раунді робиться 20 ставок у монетах, тому ваша загальна ставка розраховується шляхом множення рівня ставки на вартість 0,01 монети та 20. Загальна ставка становить від 5 до 1000 UAH, створена для гравців з низьким бюджетом.

Ви приземляєтеся в кластерах, а не на виграшних лініях. Кластер з п'яти або більше символів, що випадають горизонтально або вертикально, поруч один з одним, приносить виплату.

Почніть грати в слот, відрегулювавши ставку та натиснувши на кнопку обертання. Кнопка Spin під барабанами обертає їх один раз, а Autoplay дозволяє вибрати до 1000 автоматичних обертань. Ви також можете прискорити ігровий процес за допомогою функції Turbo Mode.

Символи та виплати

Ви можете отримати захоплюючі та високі виплати за допомогою символів на барабанах слоту Lotus Fortune. У грі є яскраві фруктові символи, від низькооплачуваних іконок до високих нагород. Ви можете зібрати до 20+ символів у кластері.

Символи "Апельсин" і "Вишня" пропонують однакові нагороди - 3750-кратний номінал за 20+ символів у кластері.

Далі йдуть символи Груша та Лимон, які дають 5000-кратний виграш за 20 і більше символів у кластері.

Символи "Полуниця" та "Кавун" дають 7500-кратний виграш за 20+ символів у кластері.

Символи BAR та Double BAR дають 10 000-кратний номінал монети, коли ви випадають 20+ символів на барабанах.

Далі йде потрійний символ BAR, який принесе вам 20 000-кратний номінал за появу 20+ символів у кластері.

Що стосується бонусних символів, то вони включають в себе Скаттер і Дикий символ. Скаттер - це лотос, а дикий символ - золотий символ.

Найкращі бонусні функції Lotus Fortune

Бонусні функції Lotus Fortune починаються з функції нескінченних кластерів. Вона активується при кожному створенні або розширенні кластера. Під час цієї функції до барабанів додається додатковий ряд з п'яти барабанів, а після натискання кнопки STOP на додаткових барабанах з'являються випадкові символи. Всі вони формують виплати та винагороджують вас після завершення функції. Вона доступна під час базових ігор та бонусного раунду.

Найцікавішим є раунд безкоштовних обертань Lotus Fortune Free Spins, який запускається трьома або більше скаттерами. У цьому раунді ви отримуєте 12 безкоштовних обертань і множник виграшу 2x на всі ваші виграшні комбінації. Кожна активація кластера нескінченності збільшує множник на 1. Безкоштовні обертання відбуваються за тією ж ставкою, що і в основній грі.

Ви також можете скористатися функцією "Купити бонус", щоб увійти в раунд безкоштовних обертань. Ви можете отримати бонус з 2-кратним, 3-кратним, 4-кратним або 5-кратним початковим загальним множником виграшу, вибравши відповідні налаштування бонусу на купівлю. Кількість безкоштовних обертань, 12, залишається незмінною. Вони коштують 180x, 215x, 247x та 280x від загальної ставки.

Слот має кластерну таблицю, яка показує мінімальний огляд поточних комбінацій та виплат.

RTP та волатильність

ВПГ автомата Lotus Fortune становить 96,1%, а волатильність - висока. Ви можете очікувати високих, але нерегулярних виплат під час гри.

X
ГРАТИ БОНУС