Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Lucky Ladys Charm Deluxe

Компанія Novomatic часто випускає оновлені версії улюблених ігрових автоматів, що так полюбили гравці казино Слотокинг. Для того, щоб у Lucky Ladys Charm Deluxe пройти новий шлях до бонусів, варто уважно прислухатися до порад головного персонажа, який з'являтиметься на ігровому полі як знак. Відсоток віддачі порадує навіть найвибагливішого геймера.

🧾 Основні характеристики слота Lucky Ladys Charm Deluxe

Характеристика Опис
Назва автомата: Lucky Ladys Charm Deluxe
Виробник: Novomatic
RTP: 94%
Волантильність: Середня
Рік випуску: 2007
Автоматична гра: Є
Множник: Є

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 10
Максимальна виплата за спін: 50х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Є
Free Spins: Є

 

🧾 Описи ігрового автомата Lucky Ladys Charm Deluxe

В ігровому автоматі картинка виглядає набагато приємніше в порівнянні з попередньою версією. У слоті намічається анімаційний супровід, як тільки гравець отримає виграш. Ігровий автомат не передбачає повноцінного звукового супроводу. Кольорова гама в Lucky Ladys Charm Deluxe передбачає чимало яскравих відтінків, які поєднуються між собою. У слоті для ігрового поля є окрема рамка, і при цьому на екрані відзначаються ігрові лінії за допомогою спеціальних вставок.

У моделі передбачається 5 барабанів і 10 ігрових ліній.

🎰 Ігровий процес в Lucky Ladys Charm Deluxe

Для того, щоб в ігровому автоматі взяти під контроль всі ігрові показники, варто розібратися з системою управління. Якщо натиснути на bet one, то гравець буде знати, скільки ігрових бонусів стане падати на поточний рахунок. Ігрові лінії також потребують регуляції - lines. Max bet дає змогу переставити всі ігрові показники на максимальний рівень. За допомогою клавіші spin можна взяти весь ігровий процес під особистий контроль. Якщо перейти на режим autoplay в Lucky Ladys Charm Deluxe, то всі обертання почнуться в непідконтрольному режимі. Для того, щоб розібратися з усіма ігровими правилами в ігровому автоматі, варто відкрити розділ info.

Виграш в ігровому автоматі гарантує ризик-гру, і вона відкривається в окремому вікні. На екрані виникне одна гральна карта. При цьому з боків від неї буде запропоновано 2 варіанти відповіді. Тільки правильна відповідь гарантує множення всього на 2.

💰 Бонусна гра

Вайлд в Lucky Ladys Charm Deluxe може добудовувати вдалі комбінації, за що нараховуються додаткові призи.

Бонусний раунд активується за допомогою 3-5 скатерів. Бонусна гра передбачає 15 фриспінів, а також починає діяти множник. Цей раунд можна перезапустити, якщо на ігровому полі збирається знову комбінація зі спеціальних знаків.
Грати на гроші

💥 Висновки

У Lucky Ladys Charm Deluxe процес передбачає не тільки великі ігрові виплати під час стандартного режиму, але також чудові призи після запуску бонусного раунду. Ігровий автомат має безкоштовну версію, і вона відкриває перспективу випробувати всі спеціальні функції.

X
ГРАТИ БОНУС