Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Space Wars

Тема космічної пригоди перенесена на екран ігрового автомата Space Wars. Слот випустив розробник Netent у 2013-му році. Сюжет розкриває барвисте оформлення, в якому переважають фіолетовий і бузковий кольори. Основний фон заповнюють неосяжні простори Всесвіту. Через ілюмінатор космольота можна розглянути планети, астероїди, зірки та інші космічні тіла. Як музичний супровід використовується футуристична мелодія. Реалістичності додають візуальні спецефекти, що проявляються в моменти перемоги. Так що якщо ви хочете грати в казино Слото Кінг - то слот Space Wars стане відмінним вибором для вас!

🧾 Основні характеристики слота Space Wars

Характеристика Опис
Назва автомата: Space Wars
Виробник: Netent
RTP: 96,75%
Волантильність: Середня
Рік випуску: 2013
Автоматична гра: Є
Множник: Є

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 0
Максимальна виплата за спін: 50х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Немає
Free Spins: Немає

 

Ігровий автомат Space Wars в структурі застосовується 5 барабанів. Кожен містить по 4 позиції. Призові комбінації вибудовуються на 40 лініях. Їх кількість залишається незмінною протягом розіграшу. У геймплеї діють особливі символи та застосовуються бонусні опції. Активація функцій здійснюється відповідно до чинних правил.

Відеослот наділений стандартною панеллю керування. На ній розміщуються функціональні клавіші, кожна має своє призначення. Меню додаткових налаштувань допоможе створити комфортні умови проведення розіграшу.

💵 Розмір ставки, RTP слота Space Wars

Параметром ігрового автомата, що налаштовується, є сума ставки. На кін можна поставити від 0,40 до 20 монет. Показник дозволяється змінювати протягом усього розіграшу. Сума знижується і підвищується залежно від стану балансу. Ставка впливає на розмір виграшу.

Коефіцієнт віддачі в ігровому автоматі - 96,75%. Показник свідчить про солідний прибуток, що буде отримано за активної участі в процесі гри. Розібратися з функціональними особливостями слота, алгоритмом дій допоможе демоверсія. У ній для ставок надаються умовні кредити. У тренувальному режимі виграші віртуальні.

💥 Правила та геймплей Space Wars

Правилами слота передбачено нарахування виграшів за складені з 3,4,5 символів призові комбінації. В ігровому процесі задіяні червоний кристал і 10 інопланетних істот. Вони випадають поодинці, попарно і можуть повністю займати барабан. Виграшні комбінації шикуються на лініях зліва направо. Кожна починається з 1-го барабана. У разі випадання кількох оплачуваних комбінацій, виплати підсумовуються.

Бонуси ігрового автомата:

  • Особливий знак - wild. Він обертається на 2 і 4 барабанах. Самостійно не приносить виграші, він замінює звичайні символи. Дикий знак допомагає в складанні призових комбінацій. Випавши на барабані, він розширює на всю його висоту, збільшуючи кількість вдалих збігів.
  • Функція Cloning Pod Re-Spins. Її активація відбувається під час випадання виграшного поєднання. Інопланетяни, що його сформували, переносяться в скляну ємність біля правого краю ігрового майданчика. Істоти піддаються опроміненню, після чого їхня кількість збільшується. Вони переносяться назад на барабани, і запускається респін. Дія опції не продовжується, навіть за умови складання призової комбінації.

💥 Грати безкоштовно в Space Wars


Грати на гроші

⭐ Плюси ігрового автомата Space Wars

Компанія Netent створює цікаві слоти з високими показниками виплат. Ігровий автомат Space Wars не став винятком. Якісні характеристики забезпечили йому популярність. До переваг слота належать:

  • Захоплюючий сюжет.
  • Реалістичний дизайн.
  • Прості правила та зручний інтерфейс.
  • Великий набір ігрових ліній.
  • Широкий діапазон ставок.
  • Наявність спеціального символу та призової функції.
  • Можливість тестувати слот безкоштовно..
X
ГРАТИ БОНУС