Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Volcano Fruits

Компанія Netgame пропонує мисливцям за гострими відчуттями пограти в класичну гру в яскравому сучасному оформленні та з розкішними бонусами - у барвистому ігровому автоматі Volcano Fruits. А граючи в Slotoking Casino Ви зможете ще й непогано заробити.

🧾 Основні характеристики слота Volcano Fruits

Характеристика Опис
Назва автомата: Volcano Fruits
Виробник: NetGame Entertainment
RTP: 95%
Волантильність: Середня
Рік випуску: 2020
Автоматична гра: Є
Множник: Є

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 50
Максимальна виплата за спін: 10х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Є
Free Spins: Є

 

🧾 Загальний опис автомата Volcano Fruits

Локація автомата - загрозливо блискуча поверхня вулкана, який ось-ось вибухне. На ігровому полі обертаються символи, що жваво нагадують ретро-класику, - це реалістично намальовані фрукти (полуниця і кавун, слива й апельсин, вишні та лимон), золоті дзвони, одинарні, подвійні, потрійні вивіски BAR, і, звісно ж, як старший символ - червоні сімки, що обіцяють удачу. На вайлді намальований лукавий блазень у ковпаку, на скатері - золота монета з привабливим написом BONUS.

На п'яти барабанах автомата - 50 фіксованих ліній для ставок. Навігаційна панель виконана в традиційному стилі виробника. Є ставочний розділ - для вибору ставки, кнопки для запуску барабанів у ручному й автоматичному режимі. Інші розділи - інформаційні, в них можна контролювати поточні параметри автомата.

🎰 Ігровий процес автомата

Для створення виграшних комбінацій потрібно не менше трьох однакових елементів з базового набору, що розташувалися по руслу виплатної лінії автомата, але тільки у вигляді безперервної послідовності, що простягнулася зліва направо. У таких випадках користувачеві присуджується нагорода, значення якої дорівнює добутку ставки на лінію і коефіцієнта, присвоєного цьому поєднанню в таблиці виплат автомата.

Вайлди можуть складати власні комбінації, а можуть грати замість будь-якого базового символу, допомагаючи їм формувати призові ланцюжки.

Для скатерів існують окремі правила. 3, 4 або 5 символів розкиду, що одночасно з'явилися на ігровому полі, - у довільних позиціях - видають чудовий приз, що нараховується за сумарною ставкою, та ініціюють фрі-спини.

💰 Призові ігри

10 фрі-спінів, що призначаються скатерами, можуть продовжуватися тими ж 3-5 скатерами, причому з кожною такою комбінацією множник виграшу збільшується на одиницю, і максимально може досягти значення х10.

Найважливіша особливість автомата - можливість виграти під час безкоштовної сесії прогресивний джекпот. Його величина безпосередньо залежить від обраної гравцем ставки. Отримати таку нечувану суму можна, якщо все ігрове поле автомата займуть вайлди. Повну суму отримає той, хто грає за максимальною ставкою і призовий множник на цей момент досяг максимального значення - х10. Якщо ж ставка і множник менші - гравець отримає певний відсоток від загальної суми (все зазначено в спеціальній таблиці).

💥 Грати безкоштовно в Volcano Fruits


Грати на гроші

💥 Висновки

Ігровий автомат Volcano Fruits напевно зацікавить багатьох користувачів - чудовим дизайном, класичною тематикою, динамічним процесом гри і наявністю прогресивного джекпоту.

X
ГРАТИ БОНУС