Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wild Buffalo

Побувати в диких преріях і поспостерігати за їхньою фауною в казино Слотокінг пропонує своїм шанувальникам компанія NetGame. Щоб відвідати ці місця, не потрібно вирушати в подорож. Досить запустити ігровий автомат під назвою Wild Buffalo. Головними героями цього автомата стали буйволи. Саме вони допоможуть гравцям побудувати призові комбінації. А щоб ігровий процес пройшов більш різноманітно, виробник також пропонує геймерам узяти участь у додаткових розіграшах, що приносять більше нагород.

🧾 Характеристики ігрового автомата Wild Buffalo

Характеристика Опис
Назва автомата: Wild Buffalo
Виробник: NetGame Entertainment
RTP: 96%
Волантильність: Середня
Рік випуску: 2020
Автоматична гра: Є
Множник: Є

 

Геймплєй Наявність
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 9
Максимальна виплата за спін: 5000х
Wild: Є
Scatter: Є
Бонусна гра: Є
Free Spins: Є

 

Після запуску ігрового автомата учасник зможе познайомитися з його головними персонажами. Серед них є не тільки буйволи, але також вовк, ведмідь, рись, орел. Усі вони є базовими символами, здатними приносити нагороди. Такі знаки в автоматі вважаються старшими, оскільки вони мають вищу цінність і, відповідно, дарують більше призів. Молодшими виступає класичний набір карткових номіналів. Усі карткові символи оформлені в загальному стилі автомата.

Усі ці символи є базовими, і виникати вони будуть в основних раундах автомата Wild Buffalo. З'являтися вони стануть на спеціальних осередках ігрового поля. Воно складається з 5 ігрових барабанів, оточених дерев'яними тотемами. Замість ігрових ліній в автоматі використовується 1024 варіанти для побудови призових поєднань. Правила створення таких поєднань стандартні: пара однакових зображень мають з'явитися поруч одне з одним на сусідніх комірках. Створений ними ланцюжок завжди має починатися на першому барабані зліва.

🎰 Ігровий процес

Ігровий процес в автоматі Wild Buffalo буде проходити в реалістичній локації. Вона зображена полем, на якому видніються тварини. Крім цієї локації і ігрового поля, на екрані також можна побачити кнопки навігаційної панелі. Всі вони розташовані внизу і мають інтуїтивно зрозумілі позначення. Новим гравцям рекомендується натиснути клавішу, що відкриває інформаційний розділ із правилами ігрового автомата. Після цього можна переходити до виставлення ігрових показників і запуску спінів. В автоматі є кілька режимів активації ігрових обертань: ручний, автоматичний і гра за максимальними ставками.

💰 Види бонусних опцій в автоматі Wild Buffalo

В ігровому автоматі є 2 знака з особливими можливостями. Зображення буйвола - це дикий символ. Він виникає тільки на 2, 3 і 5 барабані, замінює собою базові піктограми. Завдяки цьому гравцеві вдасться добудувати більше призових комбінацій. Як скатер у слоті використовується портрет індіанця. Його особливість у тому, що виникати він може в будь-якому місці ігрового поля. А якщо вдасться зловити 2 і більше скатерів, запустяться фриспіни. Цей раунд може складатися з 8, 10, 12 або 15 безкоштовних спінів і супроводжуватися іншими бонусними опціями. Так, учасник може отримати джек-пот або активувати колесо фортуни, що збільшує розмір нагороди. Вайлд теж може виникнути під час фріспінів.

💥 Грати безкоштовно в Wild Buffalo


Грати на гроші

💥 Висновки

Wild Buffalo - ігровий автомат, присвячений диким преріям. Має сучасний дизайн і хороший набір опцій.

X
ГРАТИ БОНУС